zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka

Hry s kočkou

20. března 2010 v 15:08 | Monča |  O kočičkách
  1. Cosi v rouře - trubička od alobalu nebo toaletního papíru báječně poslouží. Do ní strčte mávátko s pírky nebo kousek provázku, prostě cokoliv dle fantazie a kočka bude u vytržení.
  2. Zmuchlaná papírová koule vrhaná kamkoliv… jednoznačný úspěch. Lze použít i kouli z alobalu, ale hlídejte šelmu, aby nežrala utrhané kousky.
  3. Krabice všeho druhu zabaví nadlouho. Čím menší, tím lepší. Nejlepší jsou takové ty akorát na Kočku. Stejně poslouží i lavóry a kyblíčky…
  4. Koulení míčky, míčky mohou být různých velikostí… existují s rolničkou pro zvýšení dramatického efektu, já mám však dojem, že i obyčejný míček je fajn. Důležité totiž je, aby se hýbal, takže neúnavný "házeč" je podmínkou.
  5. Mávátko s peříčky schovávané pod peřinu - náramně vzrušující…
  6. Krabička s naskládanými papírovými kapesníčky na trhání - to dělá tak parádní binec, že to ostatní obyvatele domácnosti jistě potěší.
  7. Geniální jsou drobné skákavé předměty - ping-pongový míček je nad všechny spešl hračky v kočičích obchodech. Otrlé kočičí povahy jsou schopné ho honit po vaně s veškerou zvukovou parádou.
  8. S podzimem nastává sezona žaludů a kaštanů, které taky pobaví, ale rychle mizí…nacházíme je poté natlakované pod ledničkou, pod postelí, pod gaučem a pod skříněmi.
  9. Obyčejné provázky jsou taky nepřekonatelné. Tady si ale vždycky dávám pozor, aby ho Kočka nežužlala a nesežrala, neboť návštěva veterináře by byla nemilá. Nebezpečí je větší u koťat, to jsem kolikrát nestřežila tolik, co jsem měla, a pak jsem Kotěti tahala provázek krkem pomalu až ze střev. Takže pozor.
  10. Špunt od šampusu je taky super a ani ten drátek, kterým je tam přidrátován, není vůbec marný. Šmátravá packa Kočky jim taky dovede ukázat všechny kouty našeho bytu.
vb
Bezkonkurenční špička na konec!!! Hra na Číhání je naprosto nejlepší. Jukněte kdekoliv za rohem na Kočku, udělejte rošťácký výraz obličeje a v následující sekundu už bude Kočka v plné parádě číhat a útočit na vás. Pro člověka fyzicky nejnamáhavější hra vůbec, protože je třeba pobíhat po místnosti, schovávat se za rohy a býti předvídavým, protože ač jsme tvorové chytřejší, velmi často vás chlupatina přechytračí a čouhá na vás někde, kde to vůbec nečekáte!!!! Takže dobré nervy k tomu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama