zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka***zvířátka

Zdraví koček

6. dubna 2010 v 15:57 | Monča |  O kočičkách
Kočka je tím co jí
Stejně jako člověk, také kočka je tím, co jí. S touto skutečností přímé závislostí výživy na krásu, zdraví a tím přímo na kvalitu a délku života téměř všichni souhlasí. Bohužel při sestavování kočičího jídelníčku se na to často zapomíná a tak většina koček (cca 80%) je dnes krmena průmyslově vyráběnými termicky extrudovanými granulemi (je to rychlé, pohodlné a navíc se říká, že kočka dostane vše co potřebuje).
Z důvodu stoupajícího počtu zdravotních potíží našich koček v posledních letech s projevy prakticky všech civilizačních chorob (alergie, kožní problémy, kloubní potíže, rakovina apod.) jsou někteří chovatelé a část veterinárních lékařů přesvědčeni, že příčinou těchto nemocí je především nezdravá a přírodnímu vzoru vzdálená výživa s umělými vitamíny.


Stále stejný závěr

Ano je tomu skutečně tak >> přírodě vzdálená výživa s umělými vitamíny a ochucovadly (chemie) má skutečně velký podíl na zdravotních problémech našich koček. Přestože to již mnozí víme (nebo tušíme), tak stále ještě chybí činy vedoucí ke změně. Proto vznikají v této sekci Barona články o nemocech a zdravé výživě se snahou pomoci přispět k osvětlení procesů, které se v organismu našich koček (ve vztahu k výživě) odehrávají. Po přečtení článků dojdeme vždy ke stejnému závěru >> Většina zdravotních potíží je následek nesprávné výživy.


Přírodní léčiva

Kvalitní, pečlivě vybrané a správně připravené byliny vyzkoušených receptur spolu s dlouholetou zkušeností praktických léčitelú zvířat dokáží předcházet a pomáhat při řešení mnohých zdravotních potíží. Jedním ze skutečně kompetentních výrobců přírodních produktů pro pevné zdraví je Německá firma cdVet jejíž přírodě blízská za studena lisovaná krmiva pro psy s přírodními vitamíny spolu s bylinnými přípravky pro péči a doplňky výživy včetně profylaxe (vyčištění střev, detoxikace organismu) najdeme v oddělení Barona: PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA


Aktuálně zveřejněné články:


Připravujeme tyto nové články:

● Klouby a pohybový aparát

● Dýchací potíže koček

● Močové problémy koček

● Srdeční potíže koček

● Koťata a jejich zdravý vývoj

● Čištění střev a detoxikace organismu

● Krása přichází zevnitř

● Veterinář léčí, příroda uzdravuje

● Rakovina a nádory

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a zvířátka?

Miluju je 41.2% (7)
Mam je rád/a 23.5% (4)
Tak 50% na 50% 17.6% (3)
Ne 17.6% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama